Hakkımızda

Hakkımızda

Parantez.org kurulmuş olduğu 2016 yılından itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. 

Sunduğu hizmetlerde yüksek kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, doğru ve ekonomik çözümleri hizmetinize sunmayı hedeflemiştir. 

VPN ve Proxy hizmetlerine aralıksız devam eden firmamız müşterilerine %99.8 uptime garantisi sağlamaktadır. 

Gerek yurtiçi gerekse yurt dışı lokasyonlu hizmetleri ile hızla ilerleyen PARANTEZ.ORG, Güvenilirliği ve hizmet kalitesiyle sektörün önemli Türk markalarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır. 

Misyon & Vizyon

Farklı sektörlerden oluşan Müşterilerimize, rekabet avantajı sağlayan Bilgi ve iletişim Teknolojileri çözüm ve hizmetlerini uzman insan kaynağı ile üretmek ve uygulamak; çalışanlarının mutluluğunu sağlamak ve bu yüksek motivasyonla dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizi memnun etmektir..

Faaliyet alanımızı Balkanlar, Türkiye Cumhuriyetleri, Avrupa ve Orta Doğu’yu kapsayacak şekilde genişleterek, Mükemmel kalite ve hizmet anlayışı ile en uygun toplam bilişim çözümlerini sunan lider Teknoloji şirketi olmaktır.

Parantez™ – Sevinç Bilişim İnternet Hizmetleri'nin tescilli markasıdır.