Netflix VPN

parallax background

Türkiye Lokasyon Netflix VPN



Güvenlik ve Gizlilik

Türkiye'de yaşayan internet kullanıcıları için tek isteğimiz kişisel gizliliğin korunduğu, güvenli, özgür bir dünya, özgür bir internet. Sizde hemen servislerimizi deneyin!

Mutlu Müşteri

Ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşmakta olup olası sorunlarınıza anında müdahele eder. Memnun kalmadınız mı? 7 gün içinde para iade garantisi veriyoruz!


Hızlı Sunucular

Parantez.org sunucuları Türkiye'de önde gelen veri merkezlerinde konumlandırılmaktadır. Bu sayede size en yakın sunucuyu seçip yüksek performans almanızı sağlıyoruz.

Tam Destek

Türkiye'de yaşayan internet kullanıcılarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundururak yaptığımız testlerde, bağlantısı en hızlı ve desteği en iyi olan şirketiz.

parantez-netflix-vpn

Mini Paket

89.90AY

Netflix Standart plan kullanımı için uygun
Veri Kullanımı : 500 GB
Bağlantı Sayısı : 2 Eş Zamanlı
Lokasyon : Türkiye Lokasyon
1 Adet Paylaşımsız Sabit IP
WireGuard, OpenVPN Desteği
Netflix CDN Sunucularına Hızlı Erişim
Bağlantı hızında limitlendirme yapılmamıştır.

Sık Sorulan Sorular

1VPN kurulum desteği veriyor musunuz?
Evet, siparişiniz onaylandıktan sonra kurulum için sizlere ücretsiz yardımcı olmaktayız.
2Farklı konumlarda tek bir VPN hesabı ile birden fazla cihazı çalıştırabilir miyim?
Evet, birden fazla cihazı paketinizin desteklediği bağlantı sayısına göre çalıştırabilirsiniz. Konum ve cihaz fark etmeksizin bağlantı yapılabilir. VPN hesabına bağlanan tüm cihazlar aynı IP adresine sahip olur. Hesabınıza bağlanan tüm kullanıcılar aynı IP adresi ile internete çıkış sağlar. Böylelikle Netflix sizi evinizden bağlanıyormuş gibi algılar ve birden fazla ekranda Netflix içeriklerine erişebilirsiniz.
3Hangi Cihaz ve İşletim Sistemlerinde Kullanılır?
Dünyadaki çoğu cihaz ve işletim sistemleri VPN’e bağlanma desteği vermektedir. Cihazlar: Masaüstü Bilgisayarlar, Dizüstü Bilgisayarlar, Tablet Pcler, Akıllı Cep Telefonları. İşletim Sistemleri: Windows XP, Vista, 7,8,10, Phone, Mac Os X, Ubuntu, IOS, Android, Blackberry
4Bize Netflix hesabı mı veriyorsunuz?
Hayır, size Netflix hesabı vermiyoruz. Var olan Netflix hesabınıza VPN üzerinden giriş sağlayarak tüm cihazların aynı IP adresi üzerinden bağlanmasını sağlıyoruz.
5Bandwith (Bant Genişliği) sınırı var mı?
Evet, paketinizin özelliklerine göre trafik kullanımı yapabilirsiniz. Kota uygulamamız tüm müşterilerimize daha iyi hizmet sağlayabilmek adına yapılmaktadır.
6VPN kullanmak internet hızımı nasıl etkiler?
VPN kullanımı internet hızınızı etkilemez. Kısaca VPN sizi hızlandırmaz veya yavaşlatmaz. Yine de VPN kullanırken bağlantınızı yavaşlatan faktörler vardır. Bunlar:

İnternet Bağlantı Hızınız

Bulunduğunuz Yer ile Bağlandığınız VPN Konumu Arasındaki Mesafe

İnternet bağlantı hızınız servis sağlayıcınız tarafından belirlenir. Kota aşımı, teknik çalışmalar, hatlardaki yoğunluk, aynı ağa birden fazla cihazın bağlı olması, çekim sorunları (4G / 3G / 2G) gibi etkenler VPN bağlantı hızınızı yavaşlatır.

Aynı zamanda bulunduğunuz lokasyona yakın bir sunucu lokasyonu seçerseniz, bağlantınız daha hızlı olacaktır.

7İnternet bağlantısı olarak kullanılır mı?
VPN yapı olarak internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır. İnternet bağlantısı olmadan tek başına çalışmaz, internet bağlantısı olarak kullanılamaz. VPN kullanabilmek için hali hazırda ADSL, Wi-Fi veya Mobil İnternet kullanıyor olmanız gerekmektedir. Herhangi bir internet bağlantısına sahip değilseniz VPN kullanamazsınız.
8Hangi protokole ait VPN veriyorsunuz?
Şu an için WireGuard ve OpenVPN desteğimiz bulunmakta.
9Donanım sağlıyor musunuz?
Donanım sağlamıyoruz, sadece VPN hesabı veriyoruz. Size gönderdiğimiz konfigürasyon dosyasını modeminize veya routerınıza giriyorsunuz. Bizde VPN hesabınızı aktif edip sizin kullanımınıza sunuyoruz.
10IP Adresleriniz Statik mi? Dinamik mi? Fark Nedir?
Statik IP adresi internete ne zaman bağlanırsanız bağlanın hep aynı kalacaktır. Fakat diğer taraftan dinamik IP adresi her bağlantıda kendini değiştirecektir. Özel olarak belirtmediyseniz Statik IP adreslerine sahip olursunuz.
11İnternet servis sağlayıcım VPN'e bağlandığımı görebilir mi?
İnternet sağlayıcılarınızın görebileceği tek şey güvenli ve şifrelenmiş bir sunucuya bağlandığınızdır. Kesinlikle trafik akışınız ve iletişimin bir parçası dahi internet sağlayıcılarınız tarafından görülemez.
12Deneme hesabı ya da deneme süresi veriyor musunuz?
Ücretsiz deneme hesabı bulunmamaktadır. Ancak 7 gün ücret iade garantisi verilmektedir. Tüm hesaplar sorgusuz sualsiz 7 gün ücret iade garantisi kapsamındadır. Müşteri panelinizden konuyla alakalı destek talebi oluşturabilirsiniz.
13Arızalara müdahale edilme süresi ne kadar?
VPN hizmetinizle ilgili kesinti ve arızalarla bize bildirim yaptıktan sonra hemen ilgilenmeye başlarız. Normalde kesinti ve arıza gibi durumlarda sorunun giderilme süresi maksimum üç iş günüdür. Ancak bazen altyapı ile ilgili doğrudan bizim müdahale edemediğimiz konular oluyor. Bu gibi durumlarda biz gereken altyapı müdahalesinin yapılması için gerekli kurum ve kuruluşlarla irtibat halinde oluyoruz ve sorununuzun en kısa sürede çözülmesi için çalışıyoruz.
14Çağrı merkeziniz var mı?
Hayır. Bizlere web sitemiz üzerinden Canlı Destek, Müşteri paneli üzerinden destek talebi veya e-posta göndererek ulaşabilirsiniz. Müşteri paneliniz üzerinden kayıtlarınızı bırakabiliyorsunuz. Biz de kayıtlarınızı hızla inceleyip, sizin sorununuzu hızla giderip sizi bilgilendiriyoruz.

Böyle bir kurguya gitmemizin nedeni, büyük kaynak ayırdığımız çağrı merkezi gibi hizmetlerin aslında sorunu çözen birimler olmadığı sadece kendilerine aktarılan konuları ilgili birimlere ilettiklerini tespit etmemiz. Biz de bu alana büyük yatırım yapmak yerine, esas sorunların çözülmesine ve daha hızlı sonuç alınmasına kaynaklarımızı aktarmak istedik.

15Teknik bir sorunla karşılaştığımda nasıl destek alabileceğim?
Bize her zaman web sitemiz üzerindeki Canlı Sohbet, Müşteri Paneliniz üzerinden destek talebi oluşturarak veya mail göndererek ulaşabilirsiniz. En hızlı yanıtı Müşteri Panelini kullanarak alırsınız.
16Destek ekibiniz deneyimli mi?
Destek ekibimiz uzun süre bu alanda eğitim almış kişilerden oluşur. Deneyimsiz personelimizi eğitmeden ve hazır hale gelmeden destek biriminde çalıştırmayız.
17Yıllık ödeme planınız var mı?
Maalesef. Hizmetimiz aylık olarak yenilenmektedir. Yıllık ödeme yapılamamaktadır.
18Birden fazla IP adresine ihtiyacım var, sağlıyor musunuz?
Evet, ihtiyacınız kadar IP sağlayabiliriz. Size özel teklifler oluşturabiliriz. Bunun için bizimle iletişime geçmelisiniz. de[email protected] adresine mail göndererek teklif alabilirsiniz.